Išmok Plaukti
👩🏼‍🦱

Susipažinkime!

Džiugu, kad užsukai į šį puslapį! Aš esu Irena Čeilutkė ir save mėgstu pristatyti kaip proto ir kūno valdymo vandenyje mentore. Iškart pasakau, kad šiuo metu dirbu tik su suaugusiais (N-18).
Noriu supažindinti tave su aplinka, kurioje praleidau didžiąją savo gyvenimo dalį! Vandenį teko pamėgti, kai buvau šešerių metų "pristatyta" į plaukimo pamokas. Vėliau apie dešimtmetį tobulinausi sinchroninio plaukimo pamokose ir visiškai neplanuotai, netikėtai praėjo jau dešimtmetis, kai mokinu plaukti kitus.
Plaukimo trenere tapau 2008 m., galima sakyti, visiškai atsitiktinai. Bet dabar sąmoningai renkuosi proto bei kūno valdymo vandenyje ekspertės kelią. Nesu orientuota į plaukimo sportinius pasiekimus. Man plaukimas, tai daugiau nei 4 sportiniai plaukimo būdai. Tai kūno neatrastos galimybės. Tai begalė smagių akimirkų vandens apsuptyje. Tai visa filosofija.
Daugumos žmonių plaukimo svajonė – kažkaip išsilaikyti ant vandens paviršiaus. Deja, to tikrai nepakanka saugiam ar net sveikam pasimėgavimui vandeniu. Todėl suaugusiuosius mokinu ne tik "plaukimo klasikos", bet ir kitų vandens sportų elementų.
Instagram: irena.ceilutke
 
Video preview
 
badge